Новини
12.10.2018

В мережі УкрАВТО почали діяти акційні ціни на сезонні сервісні послуги!

Осінній сервіс від УкрАВТО 2018

Від 15 жовтня і до закінчення поточного року в мережі сервісних станцій Української Автомобільної Корпорації на ряд послуг діятиме спеціальна цінова пропозиція, яка дозволяє підготувати автомобіль до зимового сезону за ціною всього від 240 гривень!


З кожним осіннім ранком стає все прохолодніше, світловий день скорочується, і вже зовсім скоро середньодобова температура стане нижчою за +7℃. Для кожного власника автомобіля цей рубіж є своєрідним сигналом, що невдовзі можна очікувати холодів, а автомобіль слід підготувати до складних умов експлуатації.

А оскільки клімат в нашій країні не вирізняється м’якістю, зайвий раз пояснювати необхідність заміни літньої гуми на зимову нікому не потрібно. Зрозуміло, що заміна гуми за сезоном, це лише необхідний мінімум, який може собі дозволити автовласник.

Послуги сервісу - шиномонтаж

Щоб впевнено почувати себе на дорозі, і не зважати на сюрпризи, які може «подарувати» зима, уваги потребує значно ширший список систем та елементів автомобіля.

Саме для того, щоб зробити експлуатацію автомобіля безпечною, а його підготовку до холодного сезону по-справжньому доступною, Корпорація УкрАВТО пропонує спеціальні умови.

Так, згідно з умовами акційної пропозиції, протягом двох в з половиною місяців буде діяти особливий прайс на наступні послуги та роботи:

  • шиномонтаж - від 240 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра коліс);
  • контроль і регулювання кутів установки коліс - від 240 грн. з ПДВ;
  • комплексна діагностика за 240 грн. з ПДВ.

Акційні послуги сервісу від УкрАВТО

Наведений список це лише найнеобхідніше, і за можливості його можна і потрібно розширювати, в залежності від віку автомобіля. Тому на додачу до перелічених послуг, якщо під час діагностики виявляється необхідність проведення ремонту, клієнти мережі УкрАВТО можуть 

скористатися дисконтом у розмірі 15% на додаткові роботи з технічного обслуговування

та

до 20% на оригінальні запасні частини

в залежності від бренду.

 Окрім цінової переваги, серед інших очевидних плюсів офіційного сервісу Корпорації УкрАВТО постійне вдосконалення рівня якості обслуговування, висококваліфікований персонал, гарантія на виконані роботи та надані послуги і сучасне обладнання, яке не зустрінеш в «гаражах».

Щоб отримати додаткову інформацію про сезонну сервісну акцію, яка діє в мережі УкрАВТО, достатньо звернутися до офіційного дилера у Вашому регіоні.

 

Знайти дилерський центр УкрАВТО

Знайти дилерський центр УкрАВТО

 

 

Завантажити Акційний прайс-лист

Завантажити Акційний прайс-лист

 

 

Зателефонувати на «гарячу» лінію 0-800-507-717

Зателефонувати на «гарячу» лінію 0-800-507-717***


 

*Акція діє з 15.10.2018р. по 31.12.2018р. включно. Детальні умови та перелік автосервісних підприємств Корпорації УкрАВТО, які беруть участь в акції, зазначений на сайті www.ukravto.ua. **Кожному клієнту автосервісних підприємств у період проведення акції надається можливість провести наступні види робіт за спеціальною ціною за кожен окремий вид: шиномонтаж – від 240 грн. з ПДВ, діагностика ходової частини, рульового управління, гальмівної системи, рівня технічних рідин – від 240 грн. з ПДВ, контроль та регулювання кутів встановлення передніх коліс – від 240 грн. з ПДВ. Проведення ремонтних робіт з усунення несправностей, виявлених в результаті проведення діагностики надається зі знижкою до 15% на послуги та до 20% на запасні частини (в залежності від бренду). Роботи не включають в себе необхідні витратні матеріали та запасні частини, в яких є потреба у використанні під час виконання вказаних робіт (грузи, болти, регулювальні шайби, гайки та інше), а також можливі додаткові роботи. Дія карти лояльності «Drive2U» та інші діючі на момент проведення акції пропозиції на всі вищевказані послуги не поширюються і не сумуються. ***Дзвінки зі стаціонарного телефону по Україні безкоштовні, тарифікація дзвінків з номерів мобільних операторів згідно з діючими тарифами оператора.