Новини
25.08.2016

Kia продемонструє абсолютно новий Rio у Парижі

Абсолютно нове четверте покоління популярної моделі Kia Rio дебютує на Паризькому Моторшоу (Mondial de l’Automobile) 29 вересня 2016 року.

25.08.2016

Гальмівна рідина

Здавалося б, функція гальмівної рідини в Вашому авто досить проста – привести в роботу гідропривод, тобто передати тиск від головного гальмівного циліндра (підкоряється педалі гальма) на колісні гальмівні циліндри, які і загальмують рух за допомогою гальмівних колодок. Але уявіть, що може статися, якщо ці, здавалося б, прості функції будуть виконані недостатньо добре і автомобіль загальмує набагато пізніше?

23.08.2016

Центральний замок

Центральний замок автомобіля є «серцем» системи безпеки. Він відповідає за контроль замків в автомобілі.

22.08.2016

Kia Sportage завершив довгостроковий ресурсний тест журналу Auto Bild із рекордним результатом

Авторитетне німецьке автомобільне видання Auto Bild завершило довгостроковий ресурсний тест компактного кросовера Kia Sportage третього покоління. Подолавши 100 000 кілометрів, Sportage став найнадійнішим серед 33 автомобілів, що побували на тесті у німецьких журналістів.

22.08.2016

Автомобілі ZAZ FORZA і ZAZ VIDA надійшли на службу в поліцію охорони!

Відносно недавно єдиний український автовиробник повного циклу, «Запорізький Автомобілебудівний Завод», в рамках «Столичного АвтоШОУ» презентував модифікації ZAZ FORZA і ZAZ VIDA, адаптовані для служби в регіональному підрозділі поліції охорони в Київській області. Автомобілі, їх експлуатаційні характеристики, і найголовніше, ціна були гідно оцінені правоохоронними органами. Тому з сьогоднішнього дня на службу з охорони правопорядку в Київському регіоні заступає 18 нових автомобілів бренду ZAZ: 15 автомобілів ZAZ FORZA та 3 автомобілі ZAZ VIDA.