ПРО АВТОЦЕНТР

Автосервісний центр «Рівне-АВТО», що надає послуги з продажу нових автомобілів, а також з обслуговування і ремонту, а також реалізує запасні частини в Рівненській області, є одним з найбільших і найдосвідченіших операторів регіону. Належність до Української Автомобільної Корпорації гарантує нашим клієнтам незмінно високу якість послуг і найактуальніші новинки.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ «РІВНЕ-АВТО»:
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР KIA, CHERY, JETOUR:

Автосервісний центр «Рівне-Авто» в статусі офіційного дилера автомобілів брендів KIA, Chery та JETOUR пропонує весь актуальний модельний ряд автовиробників. Якщо Ви віддаєте перевагу кросовер, для вибору доступні моделі компактних Chery Tiggo 2 і Chery Tiggo 4, а також Tiggo 7 і флагманський семимісний Tiggo 8. Якщо ж Вам до душі моделі від KIA, то південнокорейський бренд запропонує ідеальний варіант: починаючи міським хетчбеком KIA Piccanto, сімейством KIA Rio, а також кросоверами KIA Stonic і KIA Sportage. Якщо ж Ви хочете стати власником яскравого і багато оснащеного кросовера, який вже встиг завоювати серця українських клієнтів, придивіться до JETOUR X70, і Ви точно залишитеся задоволені покупкою!

КОМЕРЦІЙНА ТЕХНІКА:

Наш автосервісний центр пропонує ряд рішень, які дозволять Вам почати бізнес, або ж оновити свій автопарк. «Рівне-АВТО» є офіційним дилером автобусної техніки виробництва Запорізького Автомобілебудівного Заводу та представляє моделі, які вже обслуговують пасажирські лінії в різних містах України. Автобуси малого класу ZAZ A08 для здійснення перевезення пасажирів на міських та приміських маршрутах, а також модифікація «Шкільний», а також автобус середнього класу ZAZ A10 для роботи в місті.

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС:
Автосервісний центр «Рівне-АВТО» має в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси для здійснення офіційного обслуговування автомобілів, як брендів, представлених в шоу-румі і на експозиційному майданчику, так і автомобілів і техніки інших брендів. Станція технічного обслуговування обладнана відповідно до жорстких вимог автовиробників і надає послуги гарантійного, післягарантійного та регламентного технічного обслуговування. Завдяки високій кваліфікації та постійному вдосконаленню навичок, фахівці «Рівне-АВТО» можуть вирішити задачу з ремонту будь-якої складності: кузовний цех, відновлювальний ремонт, малярна ділянка і встановлення різноманітного додаткового обладнання.
ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ:
Офіційні та сертифіковані запасні частини та комплектуючі, а також аксесуари - це гарантія того, що автомобіль буде радувати свого власника багатьма тисячами кілометрів. Автосервісний центр «Рівне-АВТО» має в своєму розпорядженні склад-магазин, де представлений широкий асортимент запасних частин для Вашого автомобіля. Якщо ж необхідної деталі немає в наявності, ми зробимо все, щоб замовлення і поставка зайняли мінімальну кількість часу. Не ризикуйте і довіряйте тільки надійним партнерам.