ПРО АВТОЦЕНТР

Автосервісний центр «Рівне-АВТО», що надає послуги з продажу нових автомобілів, а також з обслуговування і ремонту, а також реалізує запасні частини в Рівненській області, є одним з найбільших і найдосвідченіших операторів регіону. Належність до Української Автомобільної Корпорації гарантує нашим клієнтам незмінно високу якість послуг і найактуальніші новинки.

Основні переваги ПРАТ "Рівне-Авто"
  • Представляє автомобілі таких брендів, як: КІА, Chery, Chevrolet, ZAZ, Lada та  LS Tractor. Всі авто представлені широким модельним рядом.
    Автосалон знаходяться за адресою: м.Рівне, вул. Відінська, 9 А.
  • Сервісні послуги надаються  на сучасному обладнанні з використанням найновітніших комп’ютерних технологій. На підприємстві проводиться гарантійне, післягарантійне та сервісне технічне обслуговування, гарантійні та комерційні ремонти автомобілів. В сучасних цехах пропонуються роботи по рихтуванню, фарбуванню транспортних засобів, встановленню  додаткового обладнання, автосигналізації, мультилоків, центральних замків. Проводиться антикорозійна обробка.
  • В складі-магазині в наявності та під замовлення  Ви можете отримати оригінальні сертифіковані запасні частини. Представлені всі торгівельні марки вітчизняних та закордонних виробників.

Діють програми лояльності для клієнтів, надаються дисконтні картки.