НАШ АВТОСЕРВІСНИЙ ЦЕНТР НАДАЄ МАКСИМАЛЬНИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми пропонуємо:
Ремонт та обслуговування
Завдяки використанню сучасного діагностичного обладнання і спеціалізованого інструменту при обслуговуванні автомобіля, автосервісний центр "Рівне-Авто" дотримується усіх технологічних вимог виробників і забезпечує своїм клієнтам високу якість послуг. Автосервіс оснащений відповідно до високотехнологічних стандартів світових автовиробників. Довірте свій автомобіль справжнім професіоналам, щоб бути впевненим у своєму автомобілі!
Кузовний ремонт

Запаркувались «по звуку»? Хтось «притер», поки ви ходили за покупками? Автосервісний центр "Рівне-Авто" допоможе позбутись «шрамів» на кузові. Наші фахівці можуть все… Ну «ок», майже все: від полірування лакофарбового покриття до відновлення порушеної геометрії кузова! Довірте роботи з ремонту вашого автомобіля справжнім експертам і не шукайте пригод в «гаражах».

Запчастини
Оригінальні запчастини для Вашого автомобіля - це просто! Звертаючись в автосервісний центр "Рівне-Авто" Ви зможете не тільки здійснити технічне обслуговування свого автомобіля, а також вибрати і придбати оригінальні запасні частини, здійснити попереднє замовлення або встановити. Ми пропонуємо широкий асортимент сертифікованих автовиробниками оригінальних запасних частин!
Вартість технічного обслуговування
Автомобіль вже давно навчився говорити, що і коли Вам необхідно робити. На щастя, це не початок повстання машин. Кожен власник знає - регламентне технічне обслуговування - необхідність. Щоб Ви могли планувати свої витрати, оцініть заздалегідь вартість обслуговування.
Корпоративним клієнтам
Ми завжди приділяємо особливу увагу обслуговуванню корпоративних клієнтів. Крім традиційного індивідуального підходу і лояльності ми пропонуємо гнучку систему дисконтів і бонусів.
Програма лояльності - Drive2U
Що може бути кращим за якісне обслуговування? Кращим за якісне обслуговування може бути подяка Вам, за те, що обираєте наш автосервісний центр. Саме для того, щоб зробити вигіднішим наступний візит до нашого автосервісного центру, була створена програма лояльності Drive2U. Отримайте при першому зверненні до автосервісного центру "Рівне-Авто" картку та користуйтесь перевагами та бонусами вже при наступному заїзді!
ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ
На всі проведені роботи, що виконуються на Вашому автомобілі надаються гарантійні зобов'язання СТО на фіксований термін. Гарантія якості виконаних робіт досягається шляхом використання необхідного обладнання та інструментів, відповідно до технології Заводу-Виробника по проведенню технічного обслуговування або ремонту на автомобілі.
Телефон сервісу:
+38 068 550 08 70